2019 жылғы Панамерикалық ойындардағы баск пелота - ерлер жеке фронтальды резеңке доп - Basque pelota at the 2019 Pan American Games – Mens individual fronton rubber ball - Wikipedia
Баск пелота - ерлердің жеке фронтальды резеңке добы XVIII Панамерикалық ойындар | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Өтетін орны | Villa María del Triunfo орталығы | |||||||||
Мерзімдері | 4-10 тамыз | |||||||||
Бәсекелестер | 10 ұлттан 10 | |||||||||
Медалистер | ||||||||||
| ||||||||||
«2015 |
Баск пелота кезінде 2019 Панамерикалық ойындар | ||
---|---|---|
Біліктілік | ||
Жеке | ||
Fronton резеңке шар | ерлер | |
Алдыңғы қол | ерлер | |
Перу фронты | ерлер | әйелдер |
Екі еселенген | ||
Резеңке доп | ерлер | әйелдер |
Frontenis | ерлер | әйелдер |
Фронтоннан жасалған былғары доп | ерлер | |
Fronton резеңке шар | әйелдер | |
The ерлердің жеке фронтонды резеңке добы баск пелота іс-шара 2019 Панамерикалық ойындар 4-10 тамыз аралығында Вилья Мариа дель Триунфо спорт орталығындағы баск пелота соттарында өтті Лима, Перу.[1] Артуро Родригес жеңіп, алтыннан алқа тақты Факундо Андреасен финалда.
Нәтижелер
Алдын ала тур
Алдын ала кезең екі бассейннен тұрды, онда әр бәсекелес бір бассейнде бір-бірімен бәсекелес ойнады. Осы кезеңнің соңында әр бассейннен алғашқы екі команда жартылай финалда ойнады, содан кейін медаль кезеңі өтті.
Бассейн А
Поз | Команда | Плд | W | L | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Мексика (MEX) Артуро Родригес | 4 | 4 | 0 | 120 | 32 | +88 | 12 |
2 | Уругвай (URU) Брайан Рамирес Меса | 4 | 3 | 1 | 97 | 60 | +37 | 10 |
3 | Гватемала (GUA) Хуан Блас Фернандес | 4 | 2 | 2 | 77 | 100 | −23 | 8 |
4 | Венесуэла (VEN) Хайме Вера | 4 | 1 | 3 | 77 | 119 | −42 | 6 |
5 | АҚШ (АҚШ) Роландо Теджеда | 4 | 0 | 4 | 65 | 125 | −60 | 4 |
2019 жылдың 17 қыркүйегінде ойналатын матчтарға жаңартылды. Дереккөз: Лима 2019
Барлық уақыт жергілікті (UTC-5 )
4 тамыз 15:28 | Артуро Родригес | 2–0 | Хайме Вера | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Роберто Андрес Кабалеро (CHI) |
(15–4, 15–3) Есеп беру |
4 тамыз 16:55 | Брайан Рамирес Меса | 2–0 | Роландо Теджеда | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Роберто Андрес Джара (CHI) |
(15–4, 15–4) Есеп беру |
5 тамыз 16:11 | Артуро Родригес | 2–0 | Брайан Рамирес Меса | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Хорхе Луис Бальби (ARG) |
(15–3, 15–4) Есеп беру |
5 тамыз 17:44 | Хайме Вера | 0-2 | Хуан Блас Фернандес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Хорхе Луис Бальби (ARG) |
(10-15, 10-15) Есеп беру |
6 тамыз 14:26 | Роландо Теджеда | 1-2 | Хайме Вера | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Альфонсо Франко Ромеро (CHI) |
(12-15, 15-10, 2-10) Есеп беру |
6 тамыз 16:03 | Хуан Блас Фернандес | 0-2 | Артуро Родригес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Роберто Андрес Джара (CHI) |
(6-15, 4-15) Есеп беру |
7 тамыз 14:02 | Артуро Родригес | 2-0 | Роландо Теджеда | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Дардо Хебер Феррейра (URU) |
(15-3, 15-5) Есеп беру |
7 тамыз 15:02 | Брайан Рамирес Меса | 2-0 | Хуан Блас Фернандес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Андрес Эмилио Кабалеро (CUB) |
(15-5, 15-2) Есеп беру |
8 тамыз 15:51 | Хайме Вера | 0-2 | Брайан Рамирес Меса | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Роберто Андрес Джара (CHI) |
(12-15, 3-15) Есеп беру |
8 тамыз 17:32 | Роландо Теджеда | 0-2 | Хуан Блас Фернандес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Дардо Хебер Феррейра (URU) |
(8-15, 12-15) Есеп беру |
Б бассейні
Поз | Команда | Плд | W | L | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Аргентина (ARG) Факундо Андреасен | 4 | 4 | 0 | 120 | 32 | +88 | 12 |
2 | Куба (CUB) Алехандро Гонсалес | 4 | 3 | 1 | 97 | 60 | +37 | 10 |
3 | Перу (PER) Родриго Карраско Pro | 4 | 2 | 2 | 77 | 100 | −23 | 8 |
4 | Сальвадор (ESA) Эфрейн Сегура | 4 | 1 | 3 | 77 | 119 | −42 | 6 |
5 | Чили (CHI) Мартин Летелье | 4 | 0 | 4 | 65 | 125 | −60 | 4 |
2019 жылдың 17 қыркүйегінде ойналатын матчтарға жаңартылды. Дереккөз: Лима 2019
Барлық уақыт жергілікті (UTC-5 )
4 тамыз 16:01 | Факундо Андреасен | 2-0 | Алехандро Гонсалес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Педро Лопес (MEX) |
(15-14, 15-8) Есеп беру |
4 тамыз 17:28 | Родриго Карраско Pro | 2-0 | Мартин Летелье | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Андрес Эмилио Кабалеро (CUB) |
(15-5, 15-10) Есеп беру |
5 тамыз 16:55 | Факундо Андреасен | 2-0 | Родриго Карраско Pro | Villa María del Triunfo спорт орталығы |
(15-7, 15-9) Есеп беру |
5 тамыз 18:23 | Алехандро Гонсалес | 2-0 | Эфрейн Сегура | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Педро Лопес (MEX) |
(15-9, 15-4) Есеп беру |
6 тамыз 15:26 | Мартин Летелье | 0-2 | Алехандро Гонсалес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Хорхе Луис Бальби (ARG) |
(4-15, 5-15) Есеп беру |
6 тамыз 16:36 | Эфрейн Сегура | 0-2 | Факундо Андреасен | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Роберто Андрес Джара (CHI) |
(2-15, 1-15) Есеп беру |
7 тамыз 14:31 | Факундо Андреасен | 2-0 | Мартин Летелье | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Андрес Эмилио Кабалеро (CUB) |
(15-0, 15-1) Есеп беру |
7 тамыз 15:46 | Родриго Карраско Pro | 2-0 | Эфрейн Сегура | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Альфонсо Франко Ромеро (CHI) |
(15-0, 15-4) Есеп беру |
8 тамыз 16:35 | Алехандро Гонсалес | 2-0 | Родриго Карраско Pro | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Педро Лопес (MEX) |
(15-13, 15-10) Есеп беру |
8 тамыз 18:10 | Мартин Летелье | 0-2 | Эфрейн Сегура | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Педро Лопес (MEX) |
(6-15, 14-15) Есеп беру |
Жартылай финал
9 тамыз 14:01 | Артуро Родригес | 2-0 | Алехандро Гонсалес | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Дардо Хебер Феррейра (URU) |
(15-5, 15-4) Есеп беру |
9 тамыз 14:35 | Факундо Андреасен | 2-0 | Брайан Рамирес Меса | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Роберто Андрес Джара (CHI) |
(15-8, 15-0) Есеп беру |
Қола медаль үшін матч
10 тамыз 13:01 | Алехандро Гонсалес | 2-0 | Брайан Рамирес Меса | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Педро Лопес (MEX) |
(15-7, 15-7) Есеп беру |
Алтын медаль матчы
10 тамыз 13:49 | Артуро Родригес | 2-1 | Факундо Андреасен | Villa María del Triunfo спорт орталығы Төрешілер: Андрес Эмилио Кабалеро |
(12-15, 15-9, 10-7) Есеп беру |
Әдебиеттер тізімі
- ^ «Villa María del Triunfo спорт орталығы». www.lima2019.pe. Лима 2019 Пан және Парапан Американдық ойындарын ұйымдастыру комитеті (COPAL). Алынған 17 қыркүйек 2019.